Kierownik produkcyjny

Zakres obowiązków

  • tworzenie dziennych planów produkcji w oparciu o tygodniowe plany i plany wysyłek oraz kontrola ich realizacji
  • planowanie stanu zatrudnienia na podległych działach, oraz ciągłe doskonalenie kwalifikacji podległych pracowników
  • dbałość o bezpieczeństwo pracowników
  • kontrola i minimalizacja kosztów osobowych i materiałowych
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesu technologicznego i jego zgodności z technologią
  • podejmowanie działań w celu ciągłej poprawy jakości i wydajności procesów produkcyjnych
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń na zarządzanym dziale
  • kontrola stanu zabezpieczenie w niezbędne na kierowanym dziale materiały i surowce
  • aktywna współpraca przy wykonywaniu wzorców nowych wyrobów oraz uruchamianiu nowych produktów z innymi działami
  • prowadzenie ciągłego nadzoru nad podległym dziale
  • planowanie produkcji wspólnie z działem planowania produkcji przy zapewnieniu maksymalnego wykorzystania istniejącego potencjału oraz terminowej realizacji planów

Wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe- mile widziane zarządzanie produkcją
  • doświadczenie w branży produkcyjnej, doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność kierowania grupą ludzi, umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość przepisów prawa pracy, BHP PPOŻ i ochrony środowiska,
  • umiejętność zarządzania produkcją, umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne, zdolności przywódcze, umiejętność motywowania podległych pracowników

Oferujemy

  • umowę o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej